Ilona Gibek - Milian Press, wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne 360 stopni, zdjęcia panoramiczne

 

 

 

 

 

wygaszacze ekranu, prezentacje multimedialne, panoramy sferyczne 360 stopni, zdjęcia panoramiczne, Milian Press - Reklama Twojej Firmy

wygaszacze ekranu

Wyobraź sobie, że reklama Twojej FIRMY jest widoczna w bardzo wielu miejscach, na wielu komputerach, w różnych firmach, urzędach, itp.

Spytasz, jak to możliwe...?

To Twój firmowy wygaszacz ekranu i jednocześnie bardzo funkcjonalny gadżet z zegarem i kalendarzem, który każdy zechce mieć na swoim komputerze, a dzięki temu Twoja reklama będzie widoczna w bardzo wielu miejscach!!!

Wygaszacz ekranu to program, który chroni monitor przed wyeksploatowaniem, a uruchamiany jest przez system po stwierdzeniu określonego czasu bezczynności komputera.

Oferujemy wykonanie wygaszaczy, w którym zostanie umieszczone logo firmy, ciekawe zdjęcia, zegar analogowy lub kalendarz, dodatkowo jeszcze dowolna zawartość ograniczona wyłącznie wyobraźnią i możliwościami technologicznymi.

Wygaszacze ekranu stanowią stały, ważny element działań promocyjnych. Doskonale nadają się do zachęcenia potencjalnych klientów do kontaktu, a także podtrzymywania więzi z klientami już współpracującymi.

Upominki takie nagrane na płytę CD lub dyskietkę można rozdawać klientom i inwestorom na masowych imprezach takich jak targi, konferencje, pokazy czy spotkania biznesowe. Można je też dołączać do ofert wysyłanych do klientów, czy też umieścić na stronach internetowych firmy, aby każdy z odwiedzających mógł pobrać i zainstalować u siebie Twój firmowy wygaszasz.

Twoi Klienci będą pod wrażeniem nowego produktu reklamowego Twojej FIRMY, a Ty będziesz się cieszyć jego funkcjonalnością i chęcią posiadania takiego gadżetu przez konkurencję.

Proponujemy wykonanie takiego atrakcyjnego i przyciągającego uwagę gadżetu, za pomocą którego będziesz promować wizerunek FIRMY, poprzez wielokrotne wyświetlanie Twojej reklamy w bardzo wielu miejscach i na wielu komputerach.

Mając swój wygaszacz ekranu możesz być pewny, że Twoje produkty reklamowe będą się wyróżniać od materiałów konkurentów, a tym samym jeszcze więcej osób zwróci uwagę na Twoją FIRMĘ!!!

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli złożysz zamówienie jeszcze dziś, to już za klika dni będziesz dumny z posiadania gadżetu reklamowego "na topie" (tak określają go Klienci, którzy zamówili już swój firmowy wygaszacz).

Nie zwlekaj. Zobacz przykładowe wygaszacze ekranu
i jeszcze dziś zamów swój firmowy wygaszacz.