Ilona Gibek - Milian Press, wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne 360 stopni, zdjęcia panoramiczne

 

 

Zadzwoń

już dziś

i umów się na spotkanie

 

Ilona Gibek

Rekomendowany Fotograf Google

tel. 601 79 54 66

 

 

 

Google Street View

 
 
 

Wirtualna wycieczka po Twojej firmie w technologii Street View

Pokaż zdjęcia swojej firmy na Mapach Google

Wyróżnij się w wynikach wyszukiwania Google

Zwiększ atrakcyjność swojej wizytówki w Google+ Lokalnie

Przyciągnij nowych klientów przez internet

 

 

Dodaj wirtualną wycieczkę

Zaprezentuj swoją firmę od środka podczas wirtualnej wycieczki w formacie 360 stopni. Pokaż rzeczy, które zwrócą uwagę Twoich klientów. Zdjęcia panoramiczne Google Street View to dobre rozwiązanie dla każdej firmy.

Sprawdzą się w przypadku hoteli i biur, restauracji i pubów, obiektów sportowych, klubów fitness i spa, szkół i przedszkoli, sklepów i galerii handlowych, urzędów, kościołów, salonów kosmetyczno - fryzjerskich, warsztatów samochodowych, salonów meblowych, itp.

Informacje o Twojej firmie będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Przyciągniesz uwagę klientów pozwalając im odwiedzić Twoją firmę i poczuć jej atmosferę.

 

Zwiększ zaangażowanie klientów

Dzięki Google Street View wszyscy klienci mogą poznać Twoją firmę, przyjrzeć się jej bliżej i poznawać ją w zupełnie nowy sposób. Mogą poczuć się dokładnie tak, jakby w niej byli.

 

 

Podziel się z całym światem

Potencjalni klienci łatwo Cię znajdą. Zdjęcia panoramiczne Twojej firmy pojawiają się nie tylko na Mapach Google, ale także bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google i w Google+. Można je również udostępnić na swojej stronie, na blogach, na stronach społecznościowych i w wielu innych miejscach.