Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz kabel koncentryczny.

W dużej liczbie domów znajduje się odbiornik telewizyjny. Większość z nas uwielbia raz na jakiś czas obejrzeć porywający program bądź dobrej jakości serwis mający charakter informacyjny. Aby jednak do telewizora docierał odpowiedni sygnał, konieczne jest zamontowanie solidnego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które aktualnie kupić można bez problemu w sklepach mających w swojej ofercie artykuły do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – jakie cechy uznaje się za charakterystyczne?

W sprzedaży dostępne są na chwilę obecną bardzo różne kable koncentryczne, które wyróżniają się nieco innymi właściwościami. Podstawowy podział wyróżnia kable koncentryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez najmniejszych wątpliwości musi spojrzeć na jego ważne parametry. Znaczące są dopasowanie oraz tłumienie, które zapewnia odbiór telewizji na wysokim poziomie. Dobrym wyborem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej wykorzystanie sprawia, że przewód wyróżnia się doskonałym poziomem i ochrania sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą znacząco obniżać jakość obrazu. Kable koncentryczne najlepszych marek świetnie sprawdzą się nie tylko w modernizacji, ale również przy rozbudowie sieci teletechnicznych tak niewielkich, jak i naprawdę wielkich operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych zgodna jest z wyśrubowanymi wytycznymi produkcyjnymi. Na skutek tego odchyły parametrów w ich przypadku są zwykle niewielkie bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju elementów używa się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to fuzja materiałów różnego rodzaju. Na ogół rdzeń robiony jest z miedzi. Jest to materiał bardzo trwały, który nie zatraca swoich właściwości nawet po długim czasie używania. W przypadku kabli , które przeznaczone są do wykorzystywania na zewnątrz budynków, do wykonania osłony stosuje się materiały odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]