Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Dystrybutor silników elektrycznych - z pełną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników DC, jak również motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]