Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Zamów wiszące kolczyki.

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Zakładają je nie tylko kobiety – od wielu lat cieszą się też rosnącym popytem pośród mężczyzn, w szczególności tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie sposób jednakże kwestionować, iż przytłaczająca większość wzorów tworzona jest dla pań. Wyjątkowo efektowne są zwłaszcza kolczyki wiszące. Są one bardziej zauważalne, a w rezultacie w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni odbierają naszą kreację. To powoduje, że są niesłychanie popularne wśród pań w rozmaitym wieku i ubierających się w odmiennych stylach. Ogromna różnorodność kolczyków wiszących pomaga dobrać je w gruncie rzeczy do każdej sukienki. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej okazji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich długość oraz kształt

Długość kolczyków i ich design to przymioty w głównej mierze wpływają na to, jak ostatecznie jest postrzegana nasza twarz, wobec tego należy wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Krótsze kolczyki wiszące powodują, że twarz zdaje się być okrąglejsza, z kolei te dłuższe (w sprzedaży znajdziemy wzory mające nawet 6-7 cm) przedłużają ją. Tu ogromne znacznie posiada również design kolczyków. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, natomiast te bardziej koliste – wręcz . W sprzedaży kupimy również kolczyki neutralne, które nie zmieniają nazbyt odbioru kształtu naszej twarzy – tutaj z całą pewnością warto wspomnieć m.in. o kolczykach przypominających krople wody.

Wiszące kolczyki – do jakich stylizacji je nosić?

Poszukując kolczyków wiszących prawidłowo dobranych do konkretnego stroju trzeba pamiętać, że są one niezmiernie rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innych wyrazistych ozdób mogą więc sprawiać wrażenie egzageracji. Stąd rekomenduje się unikać zakładania ich do dużych bransoletek, wisiorków czy zegarków. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały bardzo dobrze, gdy w stroju będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że poprawnie dopasujemy je do fryzury, butów i ubrania.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]