Kolczyki z cyrkoniami

Znajdź kolczyki z cyrkoniami.

Dawniej biżuteria miała za zadanie m.in. pokazać status społeczny. Współcześnie stanowi ona głównie element ozdobny. Dla przykładu takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, nosimy je dla podkreślenia charakteru naszej stylizacji. Dla niektórych biżuteria może mieć jednak wartość symboliczno-sentymentalną. Kolczyki z cyrkoniami, wspomniane już dla przykładu powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem swojej właścicielki. Właściwie dopasowana biżuteria bez wątpienia może podkreślać walory naszej urody. Dlatego też zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, ponieważ są mają elegancki wygląd, a przy tym dobrze komponują się z każdym strojem.

Rodzaje kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio dużo zwolenniczek. Sposób zapięcia jest oprócz koloru i kształtu wyróżnikiem poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – wykorzystywane są przy delikatnych kolczykach z cyrkoniami czy perełkami, w których głównym celem jest ukrycie elementów systemowych. W niektórych wyrobach element przesuwny jest skonstruowany z dodatkową sprężynującą blokadą.
  • klips – dla tych, którzy nie przekłuli sobie uszu pozostają zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynująca blaszka, która dociska zapięcie z obu stron ucha.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]