Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż wiele przedmiotów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno złotego pierścionka, naszyjnika czy broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Zatem, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny bądź za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Poradzi on nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji chrztu, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i perfekcyjnie naprawi go w swoim warsztacie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku czy wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś unikatowy upominek, albo mamy swój pomysł na pierścionek lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu trzymamy niepotrzebną albo uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]