Wisiorki

Więcej szczegółów o wisiorkach.

Moc wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu itp.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]