Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

Więcej szczegółów o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla eleganckiej kobiety. Tego typu świecidełka świetnie komponują się z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite parametry wizualne. Migoczą w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz przezroczyste. Ich kształt doskonale naśladuje szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie odpowiednich komponentów można otrzymać następujące odcienie: szafirowy, czerwony, oliwkowy, brunatny. Najczęściej produkuje się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te mieniące się dodatki są twarde i niewrażliwe na czynniki zewnętrzne, dlatego świetnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również naszyjników. W jakich sklepach dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych rozmiarach i niskich cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, jak również te obficie dekorowane.