Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki srebrne, wejdź na http://bit.ly/2wVWXCz

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie elementów. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się co sprawia, że są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, jak również szykowne. Równie często kupowane są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają szyję. Mogą być ozdobione szlachetnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz metodę ich wykonania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały perfekcyjnie, trzeba umiejętnie je czyścić i systematycznie eliminować wszystkie zabrudzenia. Powinno się wycierać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne produkty nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie polecamy natomiast starych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno podrażniają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór ozdób jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i kuszące obniżki cen. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.