Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Zobacz, gdzie kupić bransoletki z koralikami.

Jeśli chcemy posiadać wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy przygotować je w domu. Naturalnie możemy również kupić je w butiku, ale nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najbardziej przystępną techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy skomponować unikatową biżuterię.W jaki sposób samodzielnie zrobić bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się też w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli pragniemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu bransoletki potrzebujemy: igły, nici lub żyłki i koralików. Niezbędna jest cierpliwość, ponieważ ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wyżej wymieniona metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia kolorystyczne.
Dzisiaj popularne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się o wiele szybsze i prostsze.Nie każdy posiada umiejętności niezbędne do stworzenia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć dużo bardzo ładnych modeli w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]