Zalety kolczyków na biglach

Zobacz kolczyki bigle na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie i metale. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale także walory funkcjonalne – kolczyki, jakich nie nosi się komfortowo z pewnością rzadko będą wyjmowane z pudełka. Dlatego wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład wybrać kolczyki na biglach – są wszak wygodne oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą także wyglądały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto przy tym zaznaczyć, że panie o nieco odmiennej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – wszystko zależy od kosztów ich wydobycia i wyobraźni złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się na pewno kolczyki na biglach z topazami, bursztynem i minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie najlepiej wybrać? To sprawa naszych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]