nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – zalety oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze grono entuzjastów, ponieważ idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Świetnie wyglądająca oraz trwała blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w współczesnych budynkach, jak i nieruchomości, w których konieczna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko i stosunkowo łatwo. Tego typu pokrycie dachowe idealnie współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a jednocześnie jest niepodatne na rdzę oraz wytrzymałe.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii oraz odporności. Panele te są wykonywane z grubej blachy powleczonej specjalną warstwą zapewniającą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak śnieg i deszcz czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost od producenta.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08