Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Chcesz zamówić drzwi drewniane? Wejdź na www.oknostol.com.pl.

Drzwi wejściowe pełnią sporo zadań – ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, izolują od szumu docierającego z dworu oraz zabezpieczają przed włamaniem. Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne – połączenie tradycji ze współczesnością

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, który musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe ze względu na swoje parametry techniczne oraz trwałość już od dawna cieszą się ogromną popularnością. Drewno wygląda wspaniale i da się je wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi wejściowe cechują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie, a mimo tego w domu odczuwamy komfort termiczny. Wybierając drzwi do mieszkania wypada wziąć pod uwagę modele o przekroju 68 mm ewentualnie 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim parametrom – nie ulegają wykrzywieniu i uszkodzeniom mechanicznym, toteż bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi zewnętrzne posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na wymiar

Na rynku można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w przypadku nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to oferta dla tych, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeśli szukamy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje indywidualny projekt na zamówienie, a przy tym da długą gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Klienci mogą też wybierać spośród rozmaitych typów szyldów. Niezależnie od zalet estetycznych, wypada też zaakcentować inne przymioty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej zaopatrzone są one w zabezpieczenia antywłamaniowe, w wyniku czego ciężko je sforsować. Gwarantuje to domownikom wysokie bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe są wyposażone także trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. W dzisiejszych czasach w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych wykorzystuje się najlepszej jakości lakiery, które zabezpieczają ich powierzchnię przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]