Kontenery budowlane – stały element placów budowy

Dowiedz się, gdzie nabyć kontenery na gruz.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na placach budowy często używane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]