W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Na https://psychoterapia-uk.pl dowiesz się jak skorzystać z porad polskiego psychologa Leicester.

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne właściwie zanikło, lecz nadal nie brak osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza szereg utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego państwa, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego typu niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich kłopotów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339