Zwalczaj ból falą uderzeniową

Skieruj się tutaj po więcej informacji o fali uderzeniowej

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia nadzwyczaj dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa, bóle nadgarstka, ostroga piętowa czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Dostępne na rynku aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Kontakt:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]