Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/ znajdziesz pełną ofertę utrzymania WordPress.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się nadzwyczaj popularnym systemem zarządzania treścią. Z uwagi na fakt, iż jest szybki i bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia złożonych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, w związku z tym ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu rekomenduje się powierzyć opiekę techniczną nad stroną ekspertowi?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest z pewnością aktualizowanie jej do najświeższej wersji systemu zarządzania treścią. Częstokroć jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują okresowe wdrażanie nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerów czy zawirusowanie. Co więcej, pomimo że WordPress jest całkiem nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Dlatego istotne jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną ekspertowi.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz blogerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak małych jak i dużych podmiotów, którym zależy na sprawnym i trwałym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest również blogerom oraz freelancerom prowadzącym prywatne strony www. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków zawirusowania i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są także różnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]