Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Korzystna oferta tworzenia sklepów internetowych.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie masz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że natychmiast opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma moc zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi nabywców. Na skutek użycia stosownych wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za towary przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i integrację z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce powierz profesjonaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o właściwą semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi oraz wykorzystanie tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz promocjach lub publikować omówienia i różne porady dotyczące sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]