Indywidualne rozwiązania oświetleniowe dla automotive i mobility – o OE Industry

Zapoznaj się z ofertą producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie na oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł lub zaniedbanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości niezawodnych świateł jest ważne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów rolniczych, off-road i uprzywilejowanych

W zasadzie w portfolio OE Industry znajduje się dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, bocznych oraz tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka produkuje również LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, agro czy off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez nieliczne służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w podróży. A to ledwie część oferty OE Industry.

OE Industry wcieli w życie każdą wizję klienta

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana kadra fachowców gotowa urzeczywistnić wizję klienta, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego zarysu, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek silnej presji na wieloaspektowe testowanie nowych produktów, budowania doświadczonego zespołu profesjonalistów, jak również głębokich analiz oczekiwań kontrahentów, OE Industry stało się liderem w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Kontakt:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]