Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Szukasz aktualnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ sporo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki profesjonalistów pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]