Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu gotowania dla dzieci w rozsądnej cenie.

Dzieci lubią uczestniczyć w kuchni – wybierać i przynosić składniki czy ozdabiać ciasta. Chciałabyś wykorzystać zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego dotyczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w wieku od 6-10 lat. W trakcie kursu dzieci rozwijają swoją kreatywność oraz uczą się samodzielności i co istotne – zyskują przydatne umiejętności. A równocześnie doskonale się bawią. Wybieranie i mieszanie ingredientów, ćwiczenie nieskomplikowanych przepisów oraz komponowanie niecodziennych smaków – to wszystko powoduje, iż maluchy chętnie eksperymentują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach uczestniczą też rodzice, jest to więc znakomita sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co ugotowały.

Jak prowadzone są warsztaty kulinarne dla dzieci?

Zajęcia organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W trakcie kursu dzieci przygotowują danie główne i deser. Mali entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia pachnącej, przystrojonej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy, czy też przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono. W trakcie kursu grupa przygotowuje także pyszną deser – mus z polewą owocową oraz kruchym ciastem. Nauka poprzez udział w zabawie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych potraw przynosi pociechom wiele satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrny maluch będzie z pasją oddawał się ozdabianiu tortu lub przyrządzaniu doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz wspaniałe podejście do dzieci.

Kontakt:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]