Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Oferta kursu Blender 3D w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Świat grafiki cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki na rzecz wykonywania swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie znacznych nakładów finansowych – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego pedagoga

Obsługi dowolnego oprogramowania można nauczyć się samemu, aczkolwiek proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa niezmiernie męczący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne osobom, które niedawno odkryli program Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego oprogramowanie instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które warto poprawić oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w niewielkich grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i poważaną przede wszystkim w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu warsztatów to po prostu entuzjaści 3D oraz artyści, którzy pragną znaleźć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]