Szkoła rysunku – kursy dla przyszłych studentów i hobbystów

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty lekcji rysowania!

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Potwierdzano wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości oraz wyobraźni. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Łódź, Kraków, Wrocław czy Katowice. Nie brakuje też kursów adresowanych do amatorów – osób, które po prostu kochają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego i malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]