Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta kursu rysunku, wejdź na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy chcą realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]