Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Tu odnajdziesz szczegółowe informacje na temat Flobo - automatycznej obsługi należności.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają tylko 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, więc doskonale zda egzamin w uczelniach niepublicznych czy językowych, a więc wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]