Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Chcesz poznać więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow? Skieruj się na seo4.net

Popularność internetu oraz łatwość użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – najważniejsza jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących tylko w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “sklep z elektroniką kraków”, “hydraulik kraków” czy “restauracja japońska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług docelowym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tych lat gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]