Zestawy gadżetów dla biegacza – sportowcy lubią je otrzymywać

Jogging jest w ostatnich latach ukochaną dziedziną sportu wielu Polaków. To aktywność, którą można praktykować wszędzie, bo nawet w ogromnych aglomeracjach znajdują się deptaki i spore parki, gdzie można pobiegać. A co kluczowe – bieganie dużo nie kosztuje. Wystarczy tylko posiadać pochłaniającą pot koszulkę, porządne obuwie i odrobinę determinacji.

Zestawy gadżetów dla biegacza – nie tylko t-shirty oraz numery startowe

Także w niedużych miastach co roku odbywają się biegi, w których partycypują nie tylko zawodowcy, ale i miłośnicy tego sportu. Wpisanie się na takie wydarzenie sportowe częstokroć łączy się z kilkunasto złotową opłatą, w ramach której poza możliwością startu uczestnicy odbierają także nieco gadżetów. Podstawą takiego pakietu gadżetów zwykle jest numer zawodnika,oddychający t-shirt , czasami napój izotoniczny. Jednak coraz częściej organizatorzy biegów dodają do nich inne gadżety dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych są to być m.in. opaski do biegania na ramię, w których można schować klucze lub telefon, nerki, czyli pojemniejsze pasy sportowe na biodra, albo mały ręcznik do otarcia potu. Sportowcy bardzo doceniają takie pakiety gadżetów, bowiem nawet jeśli nie zdobędą w zawodach nagradzanej pozycji, to koszulka z logo imprezy będzie dla nich zawsze pamiątką z partycypacji w biegu. Co ważne, jest to pamiątka przydatna, którą sportowiec może ubierać podczas dalszych treningów.

Zastosowanie gadżetów dla biegaczy do celów reklamowych

Duże i małe imprezy sportowe rzadko radzą sobie bez wsparcia sponsorów, którzy ponoszą gros kosztów ich organizacji. Tradycyjnie logotyp organizatorów i patronów biegów umieszcza się nie tylko na billboardach czy plakatach reklamujących bieg, ale również i na gadżetach wręczanych sportowcom. W zależności od rodzaju tworzywa czy materiału, z którego wytworzone zostały gadżety dla biegaczy, do umieszczenia na nich logo patronów używane są odmienne techniki nadruku. W przypadku koszulek jest to głównie sitodruk zapewniający dużą żywotność grafiki.