Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Sprawdź, gdzie nabyć balon do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]