Drukarki 3D do zastosowań profesjonalnych – gdzie kupić?

Zobacz drukarka 3D dystrybutor na cadxpert.pl.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D oraz skanowanie 3D. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, FDM i PolyJet, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, FDM, SLA, SLS i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz urządzeń firmy Formlabs. To najszersza w Polsce oferta sprzętu do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Prócz tego CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 1010, Nylon 12 CF oraz pozostałe (elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i przedsiębiorców, specjalistów i przedstawicieli przeróżnych branż (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto potrzebuje skonsultować ze specjalistami możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z oferty CadXpert, swój projekt lub jest po prostu zaintrygowany procesem wydruku przestrzennego, może odwiedzić krakowski showroom. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy przeszkolenie w obsłudze zakupionych sprzętów.

Tanie drukarki i skanery 3D

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet niewielkie lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może kupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w obrębie branż, jak między innymi motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia oraz medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor narzędzi do druku przestrzennego wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się prekursorskie technologie oraz możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne koncerny. Współcześnie – dzięki obniżeniu cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Sprzęt do drukowania 3D są nieustannie udoskonalane i modyfikowane, z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania przestrzennego ma wiele zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć należy obniżenie kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]