Internetowy sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej w jednym miejscu

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do jazdy konnej, koniecznie sprawdź horse-trade.pl.

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują ciekawy wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży również produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]