Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Zobacz, gdzie zamówić profesjonalne drukarki 3D.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 30 lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Ocenia się, iż wykorzystując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można zredukować koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny nieomalże o 90%. Główne idee pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w innowacyjnej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się głównie w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w różnorodnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny i trwały, a w toku procesu wydruku nie występują wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]