Oryginalne części zamienne do Renault zamówisz wygodnie online!

Dowiedz się, gdzie zamówić części Renault.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]