Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, Sylwestra czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – alkohol jako nietuzinkowy podarek od nowożeńców

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki prezent jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, dniu i miejscu wesela lub podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można nabyć w różnych odcieniach i wzorach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na bimber – dekoruj własne przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli robisz swoje nalewki, soki bądź wina, a później dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]