słoje z kranikiem, słoik z kranikiem

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]