Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Więcej o nowoczesnych okiennicach.

Planując wystrój pomieszczenia, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na okna. Przeważnie wybiera się szablonowe rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które czasem zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno rzadko znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Z czego wytwarzane są shuttersy

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tych okiennicach dekoracyjnych są ruchome, dzięki czemu można łatwo je ułożyć w dowolnej pozycji, zależnie od fantazji domowników. Wytwarza się je z płyt pilśniowych, PCV, a także z drewna. Shuttersy montuje się przede wszystkim na oknach, jednakże wyśmienicie sprawdzają się też na drzwiach szafy. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się wciąż okazjonalnie, ale gros osób zapewne w kinie czy w telewizji, gdyż tego typu okiennice są często używane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii i RPA.

Dekoracyjne okiennice shutters wspaniale komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi

Nie licząc tego, iż shuttersy okiennice ozdobne shutters znakomicie wyglądają, mają one również zastosowanie. Przy ich użyciu można regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni hamować nagrzewanie się pokojów, a w zimne – utrzymać ciepło na dłużej. Shuttersy wspaniale komponują się z licznymi stylami wnętrz i da się je umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są bez wątpienia droższym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd, przez co wpływają na zwiększenie wartości posesji. Trzeba również uwydatnić, że okiennice wewnętrzne typu shutters są regulowane bez wykorzystania żyłek, co posiadacze psotliwych zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które przerwać wiszące linki, uznają zapewne za spory atut.

Kontakt:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]