Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę Wyprawy górskie w dobrej cenie.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni pewne i solidnie przygotowane eskapady w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o sporej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali charakter górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]