lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Znakomita rozrywka – lekcje tenisa

Współcześnie coraz częstszym sposobem na spędzanie wolnego popołudnia jest aktywność fizyczna. Popularne stają się szczególnie lekcje tenisa, które znakomicie polepszają wydolność organizmu oraz wzmacniają układ odpornościowy. Przyjrzyjmy się jakie pożytki daje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Regularne ćwiczenia tej dyscypliny znacząco wyrzeźbią tkankę mięśniową i zagwarantują usunięcie zbędnych kilogramów. Następnym walorem jest wzmocnienie szybkości ciała i ogólnej wydolności organizmu. Warto podkreślić, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla młodzieży, ale także dla najmłodszych. Gdy pragniemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zapisać je od najmłodszych lat na odpowiednie zajęcia sportowe. Dzięki temu nasze dziecko szybko zacznie zdobywać nagrody na korcie.

Lekcje tenisa to sport dla każdego

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Także osoby starsze mogą triumfować na korcie. Warto zgłosić się na pierwsze spotkanie z trenerem, który nauczy nas zasadniczych podań oraz poinstruuje jak należy wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Sopocie, gdzie ustawicznie trenowani są potencjalni zwycięzcy. Tak naprawdę nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale talent i nasze zaangażowanie. Gdy ćwiczymy wyłącznie rekreacyjnie, skupmy się na emocjach wynikających z poszczególnych setów.

Kontakt:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]