Catering na wesela – powierz go zespołowi doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ sprawdzisz, komu zlecić organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, chrzty bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a później przygotować oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć wysokie zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych szefów kuchni i kelnerów

Organizowanie wesela to silny stres, spowodowany licznymi godzinami przeznaczonymi na wysyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali, sporządzanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości trunków i przekąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć wspaniałą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, by stoły były wspaniale ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy były apetyczne i ładnie skomponowane na talerzach, a także żeby kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych urządzanych w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się własnymi regułami, tak w kwestii aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek dopasowanych do charakteru wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem samemu przygotować menu z sugerowanych dań. Należy jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji potraw.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]