Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Dowiedz się, komu zlecić catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz świętować je wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczne grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i podjąć ich wybornymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przyrządzać je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie gości ciężko jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoje święto i pragniesz się na nim świetnie bawić, a nie udawać kelnera bądź sterczeć w kuchni. Z tej przyczyny organizację menu na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby wynajmować sali!

Kiedy mówi się o cateringu gros osób myśli wpierw o imprezach firmowych czy cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi małych rodzinnych spotkań, a czasami nawet tych dużych, o ile nie było to związane z rezerwacją sali. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy urządzić event we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie oferta na dowolne rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez problemu opracują jadłospis pasujące do formy wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy bądź na komunię. Catering okolicznościowy to też obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do potrzeb i – co najważniejsze –możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stołów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]