Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża transportowa cały czas się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Z tego powodu wymaga również nowoczesnych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –solo, kubaturowe oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Firma wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej klasy, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do transportu szczególnie wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia oraz w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie klientów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są stale dostępne, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.