Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku Balice - sprawdź co może Ci zaoferować.

Wygoda, sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki świata i szybkość – to najistotniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą naturalnie martwić się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca odstawić samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty personelu

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]