Lokal na imprezy firmowe – jak go wybrać?

Organizacja imprez firmowych Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze poznasz tu.

Przyjęcia firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne albo grille dla zatrudnionych i ich rodzin, intencją których uformowanie silnych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, by uczcić osiągnięte wyniki, jak również przeróżne bankiety dla wspólników biznesowych, kursy czy konferencje. Takie imprezy muszą być stosownie przygotowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy w budynku firmowym odpowiednich pomieszczeń, w których można zorganizować bankiet, trzeba poszukać propozycji wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych gości eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją stylistyką do charakteru organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla kontrahentów spółki, w trakcie których celebrowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Wypada przy takich okazjach zaplanować imprezę w unikalnym miejscu, które dobitnie podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na event poproszone zostaną osoby nie zamieszkujące w bliskiej okolicy sali należy wybrać lokal, zlokalizowany niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj gościom nieskazitelną obsługę

Organizując imprezę firmową nie można zignorować tak ważkiego elementu, jak dostarczenie gościom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazany punkt pysznych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym należytej obsługi. Powinno się zatem szukać pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, ale i doskonale wyglądające dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]