Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Szukasz szczegółowych wiadomości o weselu pod Krakowem? Doskonale trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła oraz pojemność

Wybierając salę na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka dość ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie proste. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, czyli wybranie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i dekoracja stołów . Takie tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Miejsce na wesele dla młodych par z z południa Polski

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne odbywają się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]