Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Poznaj ofertę parkingu Balice Kraków

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]