Opieka nad grobem

Zamów opiekę nad grobami Kraków na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują także pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu usług – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Kontakt:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]