Planujesz obiad wigilijny dla pracowników? Rozważ zamówienie cateringu świątecznego

Na https://bit.ly/2UwO2DQ zlecisz catering świąteczny.

Ostatnie tygodnie roku to czas, który spędza się z reguły z najbliższymi, jednak obiady świąteczne odbywają się również w firmach. Nierzadko załoga firmy aranżuje je sama, przynosząc samodzielnie ugotowane dania, jednak w dużych zakładach pracy ten model działania nie zawsze jest wydajny. Żeby zatem ułatwić sobie zadanie organizacji firmowych śniadań wigilijnych, zarówno tych w niewielkim gronie, jak i tych dużych, warto skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Żurek, dania rybne, pierogi z grzybami i kapustą – o cateringu świątecznym

Oczywiście, na bożonarodzeniowym stole powinno być podanych jak najwięcej polskich świątecznych dań. To zwłaszcza dania rybne, np. chrupki filet z karpia albo łososia oraz staropolskie zupy – z całą pewnością żurek i barszcz czerwony, a opcjonalnie również zupa rybna. Na stole nie powinno brakować też krokietów z grzybami i kapustą, które zazwyczaj spożywane są wespół z wspomnianym powyżej barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez zimnych przekąsek, między innymi bez sałatki warzywnej lub ryby po grecku. Trzeba także zadbać o pyszny frykas na koniec spotkania. Na stół bożonarodzeniowy rekomendujemy puszysty sernik, makowiec lub kutię z rodzynkami.

Firmowy catering świąteczny – dobierz potrawy, które wszystkim smakują

Planowanie Bożego Narodzenia w firmie powinno się rozpocząć z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Należy ustalić termin spotkania i dostosować go do planów urlopów zatrudnionych. Umożliwia to precyzyjne określenie prognozowanej liczby uczestników uroczystości, a ostatecznie pomoże zamówić odpowiednią ilość porcji. Zalecamy porozmawiać z zatrudnionymi o menu i razem dobrać te potrawy z oferty firmy cateringowej, które wszystkim pasują. Ważne jest także to, żeby dowiedzieć się czy ktokolwiek z pracowników ma uczulenie, przykładowo na orzechy, które mogą znajdować się w w deserach, lub są w ekipie firmy weganie. Dla tych pracowników należy zamówić potrawy odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące potrawy świąteczne akceptują zlecenia przez większą cześć grudnia, jednakże nie warto robić tego w ostatniej chwili.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]