Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa architekta Kraków, skieruj się na joannaklusak.com.

Biuro projektów oferuje obszerne spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a później aktywnie dogląda postępu prac, planuje odbudowę budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów, a także projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu domków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie praktyczny, a w tym samym czasie przytulny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające współczesne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań oraz domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. obiekty rekreacyjne, biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze i mieszkania pod wynajem. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]