Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, jak zamówić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]