Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Jeśli chcesz zlecić serwis okien PCV Warszawa, kliknij w to miejsce.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]